Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Нова система контролю на кордоні України. ВIДЕО


На запрошення командування Ізмаїльського прикордонного загону, журналісти столиці Придунав'я побували в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Табаки».  Вони побачили, як здійснюється нова система контролю на кордоні України.

Стаціонарні прилади зчитування біометричних даних встановлені також в міжнародних автомобільних пунктах пропуску - «Нові Трояни», «Виноградівка», «Долинське», «Рені».

Крім національної системи біометричної ідентифікації громадян інформація надходить в систему «Інтерполу».  Вже були затримані особи, які оголошені в міжнародний розшук.

Через пункт пропуску «Табаки», в Україну і в зворотному напрямку в'їжджають, в основному, громадяни Молдови, Румунії та Болгарії, рідше - росіяни (як правило, на автобусах міжнародних рейсів). 

Біометричний контроль на вимогу прикордонників можуть проходити і громадяни країн, що не входять в групу ризику - в разі наявності попереджувальної інформації. 

Обстановка в міжнародному пункті пропуску «Табаки» в момент відвідування журналістів була спокійною,  пропуск здійснювався швидко і без збоїв. 

З початку нового року біометричний контроль в зоні діяльності Ізмаїльського прикордонного загону пройшли більше 70 іноземців. 

Нова система контролю на кордоні істотно зміцнює безпеку громадян України, мінімізуючи будь-які ризики ззовні.

17 Января 2018 год
Измаил Сегодня