Поиск

«Тверезий Новий Рік» в Ізмаїлі. ВIДЕО

Вранці 1 січня учасники ізмаїльського молодіжного руху «Здоровий Імпульс» та спортсмени клубу змішаних єдиноборств «ММА Ізмаїл» в шостий раз провели акцію «Тверезий Новий Рік», мета якої - особистим прикладом показати альтернативу святкового застілля з алкогольними напоями!

Ізмаільчане, для яких слова «здоровий спосіб життя» є конкретним керівництвом до дії, взяли участь в імпровізованих богатирських іграх на набережній Дунаю.

У віджиманні на брусах з шестнадцатікілограммовой гирею перше місце зайняв президент «MMA IZMAIL» Максим Журавльов (25 разів), друге місце -Олександр Делі, який віджався 23 рази, третє місце зайняв Олександр Поляков також - 23 рази.

У змаганнях з підтягування з гирею перше місце також зайняв Максим Журавльов, підтягнувся 14 разів, йому присвоїли звання справжнього Діда Мороза. Друге місце Олег Калошин - 12 разів, третє місце Олександр Поляков - 10 разів. Переможців турніру нагородили грамотами та медалями.

Після тренування і купання в Дунаї активісти продовжили свій захід в сауні і увійшли в Новий Рік повні сил і життєвої енергії!

Спортсмени закликають молодь наслідувати їхній приклад. На зміну слабкості і безвілля, які приносить алкоголь і сигарети, залучити силу духу і міцність здоров'я. Тренування на пляжі в мікрорайоні Фортеця відбуваються щонеділі з 10 ранку.