Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

«Подорож в країну Сонця», ВIДЕО


В Ізмаїльській картинній галереї відкрилася п'ята персональна виставка члена Національної Спілки художників України, члена Європейського союзу художників «Mondial Art Academia» (Франція) Катерини Лемешевої під назвою «Подорож в країну Сонця». 

Більше десяти років Катерина Лемешева працює в художній школі викладачем рисунку, живопису та композиції.  Кожен її урок стає маленьким святом з музикою і віршами. 

Багато добрих слів на адресу іменинниці прозвучало від вчителів, колег і учнів.  Від імені міської ради Ізмаїла Катерину привітав начальник відділу культури Сергій Лузанов. 

Директор Дитячої художньої школи Євгенія Іванова якось розповіла цікаву історію, як маленька Катруся прийшла сама в 5 років надходити в художню школу.  Але навчання починалося з дев'яти. 

Працює художниця в різних техніках, таких як батик, акварель, масло.  На виставці представлено 22 роботи в техніці енкаустики - малюванні розплавленими восковими крейдами за допомогою праски або паяльника.

Умовно виставка ділиться на дві тематики: декоративний натюрморт і символічні композиції.  Її полотна загадкові, сповнені таємниць.  Неможливо відразу детально розглянути кожну картину.  Для цього б знадобився не один день, щоб зрозуміти - ще більше. 

На наступний 2018 рік у Катерини вже розписані виставки в містах: Чорноморськ, Білгород-Дністровський, Львів, Івано-Франківськ.  Її роботи могли б прикрасити картинні галереї різних країн.  І це зовсім не перебільшення.

21 Декабря 2017 год
Читайте также:
Измаил Сегодня