Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

День відкритих дверей в Ізмаїльському виконкомі. ВIДЕО


В Ізмаїльській міській раді стало доброю традицією запрошувати в День місцевого самоврядування молодь міста і обговорювати питання розвитку столиці Придунав'я.  

Більше 40 школярів і студентів побували в адміністрації міста в День відкритих дверей.  Це представники всіх шкіл, політехнічного ліцею, Ізмаїльського державного гуманітарного університету та ВПУ КГАВТ. 

У великому залі виконкому гостей зустрічало керівництво столиці Придунав'я - міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко, його перший заступник, депутат Одеської обласної ради Родіон Абашев, заступники міського голови - Сергій Павлухин і Сергій Баткілін і секретар міськради Сергій Чмига.  

Потім юнаків і дівчат запросили в кабінети керівників.  У невимушеній атмосфері, за чашкою чаю, підлітки задавали різні питання: як зробити успішну кар'єру керівника, про економічний розвиток Ізмаїла в наступаючому 2018 році, ділилися своїми планами на майбутнє.  

На завершення зустрічі всі зібралися в сесійній залі виконкому, щоб поділитися враженнями від спілкування.  Міський голова Андрій Абрамченко запевнив, що керівництво міста зробить все можливе для того, щоб Ізмаїл став ще комфортніше для життя.  

8 Декабря 2017 год
Измаил Сегодня