Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Ізмаїльському музеї Придунав'я зустріли зиму. ВІДЕО


1 грудня в Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав'я відкрилася виставка картин «Зимові хуртовини».  Вона завершує цикл «Пори року - 2017».  

В експозиції представлені пейзажі пензля талановитих ізмаїльських художників - Володимира Дудника, Івана Коцофляка, Тетяни Соколової, Олександра Ципи, Павла Македонського, Раїси Кобзаренко-Кореньок, Тетяни Акімової, Любові Борисенко і багатьох  інших.  

Частину картин вибрали з фондів музею.  Є і зовсім нові роботи.  Всі вони присвячені чарівності зими і вражають своєю вишуканістю.  

Складність написання «зимових» полотен для місцевих художників полягає в тому, що зима буває в нашому краї дуже рідко.  Доводиться ловити кожен момент.  Проте ізмаїльським майстрам пензля вдалося передати на полотнах все чарівництво цієї пори року.  

На вернісажі «Зимові хуртовини» народилася нова традиція.  Роботи дорослих художників доповнили малюнками вихованців дитячої художньої арт-студії «Розумник» під керівництвом Ольги Коваленко.  

Зимового настрою гостей виставки сприяли виступи Ксенії Аверіхіной  і поетеси Оксани Картельян.

У наступаючому 2018 року нас чекають нові зустрічі з талановитими ізмаїльськимі художниками і їх полотнами про природу Бессарабії в різні пори року. Формат виставок цього циклу вирішили змінити.  

Насолодитися «Зимовими хуртовинами» в музеї Придунав'я можна буде протягом усіх трьох зимових місяців.  

4 Декабря 2017 год
Измаил Сегодня