Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

XI Міжнародний фестиваль молдовської культури . ВIДЕО


XI Міжнародний фестиваль молдовської культури пройшов днями в селі Новосільське - найбільшому в Ренійському районі Одеської області.  

Перед початком торжества відбулися звітно-виборні збори Ренійського районного молдавського національно-культурного товариства «Ізвор», яке заснували в 2005 році.  

Олег Бурля, який пропрацював головою організації 12 років, склав із себе повноваження.  На це місце було обрано житель села Новосільське Валерій Бабере.  

Продовжилося свято в сільському Будинку культури.  У фойє розташувалася виставка декоративно-прикладного мистецтва місцевих умільців, а також стенди про історію створення товариства «Ізвор».  

Почесними гостями XI Міжнародного фестивалю молдавської культури стали керівники міста Рені і Ренійського району, депутати, представники Всеукраїнської молдавської асоціації, сільські голови, а також гості з сусідньої Молдови.  

У концертній програмі, яка тривала більше трьох годин, взяли участь колективи художньої самодіяльності Ренійщіни, сіл Озерне і Утконосівка Ізмаїльського району, а також Комратському району Молдови. 

Нове керівництво товариства «Ізвор» запропонувало проводити такі фестивалі по черзі в кожному молдавському селі Ренійського району.

1 Декабря 2017 год
Измаил Сегодня