Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Фотовиставка двох прибалтійських клубів. ВIДЕО


Днями в Ізмаїлі відкрилася спільна фотовиставка двох прибалтійських клубів з міст Нарва і Рига.  Рішення об'єднати експозиції стало результатом їх багаторічної співпраці.

Латвійський фотоклуб «Рига» був заснований в 1962 році студентами факультету фотожурналістики народного Університету Риги.  Першим керівником був кінооператор Вілніс Фолкманіс.  

Клуб постійно поповнюється молодими талановитими художниками.  З 1995 року художнім керівником стала Ейжен Фреймане.  

За 55 років свого існування ризький фотоклуб брав участь у виставках на всіх континентах Землі, в тому числі - в Антарктиді.  На вернісажі в ІКГ представлені 56 робіт 36 учасників.  В основному це чорно-білі історичні знімки.  У тому ж стилі підібрані і нові роботи.  

Естонському фотоклубу «Нарва» 38 років, 28 з них творчим об'єднанням керує член Товариства Фотомистецтва Естонії Валерій Болтушін.  Його кредо - «фотографія повинна бути зрозуміла глядачеві будь-якого творчого рівня». 

За час свого існування фотоклуб брав участь в різних виставках міського, республіканського і міжнародного рівня понад 250 разів.  У серпні цього року Валерій Болтушін побував в Ізмаїлі разом з учасниками Міжнародного семінару-практикуму «Буджак-2017».  Тоді й виникла думка привезти сюди роботи естонських фотохудожників. 

В експозиції «Горизонти Нарвської фотографії» представлено 110 робот як почесних членів клубу «Нарва», так і новачків.  Адже в колективі велика увага приділяється наступності поколінь.  За ці роки творчу підготовку пройшли десятки любителів фотографії, деякі з них стали серйозними професіоналами. 

Своїми враженнями про побачене поділився відомий Ізмаїльський фотохудожник, оператор "Бессарабія ТВ" Ігор Коц.

А побачити творчість прибалтійських фотографів можна буде протягом 3 тижнів.  Після цього деякі роботи, крім історичних, можна буде придбати.

29 Ноября 2017 год
Читайте также:
Измаил Сегодня