Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Брифінг нового начальника Ізмаїльського відділу поліції. ВIДЕО


22 листопада в Ізмаїльському відділі поліції відбувся брифінг нового начальника, полковника поліції Романа Галкіна.  На зустріч були запрошені коресподента місцевих і регіональних ЗМІ, в тому числі і знімальна група «Бессарабія ТВ». 

Журналісти поцікавилися, як проходить набір в патрульну поліцію Ізмаїла.  Нагадаємо, про створення такого підрозділу оголосив під час візиту в столицю Придунав'я міністр МВС Арсен Аваков.  

Таким чином, патрульна поліція - це справа майбутнього, але вже зараз кількість ДТП в Ізмаїлі значно зросла.  Чому поліція Ізмаїла не може надати належного впливу на порушників Правил дорожнього руху? 

Відповідаючи на питання, начальник поліції детально розповів про розслідування резонансного вбивства фермера в Ізмаїльському районі, яке сталося 15  листопада.

В цей же день була розіслана орієнтування на підозрюваного у вбивстві Крістіяна Андрія Андрійовіча, 13.12.1993 р.  н., громадянина України. 

Роман Галкін зупинився також на кадрових змінах.  Вони допоможуть підняти престиж професії поліцейського. 

На завершення брифінгу начальник Ізмаїльського відділу поліції Роман Галкін пообіцяв, що зустрічі з представниками преси будуть регулярними.

23 Ноября 2017 год
Измаил Сегодня