Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Нацгвардія в Ізмаїлі. ВIДЕО


12 вересня особовий склад четвертого батальйону військової частини 3012 Національної гвардії України прибув в Ізмаїл для виконання завдань на території Ізмаїльського відділу національної поліції Одеської області. 

За два місяці нацгвардейци підготували класи для проведення занять, казарми, їдальню, облаштовують контрольно-перевірочної пункт, упорядковують територію.  

Зона відповідальності батальйону поширюється на Ізмаїл та Ізмаїльський район. За заявкою Нацполіціі службовці батальйону залучаються до відпрацювання в інших районах міста і півдня області. 

Нацгвардейци несуть службу головним чином в центральній частині міста.  Солдати мають всі належни навики по затриманню порушників.  Вони пройшли курс молодого бійця в Одесі.

Щодня службовці відпрацьовують свою майстерність на спеціальних тренажерах.  Перед кожним виїздом на патрулювання проводиться навчальне заняття на тренувальному майданчику. 

Основна увага приділяється не виявленню, а попередженню правопорушень, для цього проводиться роз'яснювальна робота з населенням. 

У батальйоні несуть службу 100 солдатів-строковиків, а також контрактники та офіцери.  Надалі тут планується створити окрему частину, до складу якої увійдуть 450 осіб.  Зараз проводиться набір військовослужбовців на контрактній основі з Ізмаїла і прилеглих районів. 

Таким чином, військовослужбовці четвертого батальйону військової частини 3012 Національної гвардії України мають всі можливості для підтримки в регіоні стабільності і безпеки.

22 Ноября 2017 год
Измаил Сегодня