Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Міжнародний день Чорного моря в Ізмаїлі. ВIДЕО


Міжнародний день Чорного моря відзначається щорічно 31 жовтня.  Це свято, заснували представники Болгарії, України, Росії, Туреччини, Румунії та Грузії з метою захистити води Чорного моря від забруднення.  У столиці Придунав'я ця дата ніколи не проходить непоміченою.  

Після осінніх канікул в школах Ізмаїла пройшов тематичний тиждень, присвячений Міжнародному дню Чорного моря.  Їго підсумки підвели у вівторок в історико-краєзнавчому музеї Придунав'я.  

Тут відбулося велике загальноміське свято, організоване Ізмаїльської станцією юних натуралістів.  У ньому взяли участь восьмикласники всіх загальноосвітніх шкіл міста. 

Відкрила захід агітбригада Станції юних натуралістів.  Юні екологи повідомили цікаві факти про Чорне море і позначили проблему збереження унікального дива природи.  

Цього року школи підготували домашнє завдання: конкурсні плакати на тему «Привіт, Чорне море! Ми допоможемо тобі!», а також фотороботи «Я і Чорне море».  Їх повинні були захистити екологічні команди.  

У свої виступи юні знавці включали елементи творчості: читали вірші, співали, танцювали, показували театральні міні-сценки.  

Захист плакатів оцінювалася за такими критеріями: відповідність тематиці, художня виразність, оригінальність, дотримання регламенту.  

До складу журі увійшли - директор музею Придунав'я Ольга Тирон, директор Станції юних натуралістів Лариса Острякова, еколог, спеціаліст першої категорії Інспекції з благоустрою міста Олександр Рапчінскій, завідуюча відділом природи музею Придунав'я Анжела Діденко і інженер першої категорії сектору екологічної безпеки «УДП» Тетяна Кукланова. 

Поки підбивалися підсумки всіх конкурсів, співробітники музею провели для учасників заходу екскурсію по відділу природи. Тут школярі ознайомилися з новинками експозиції «Чорне море». 

За підсумками змагання кращими були визнані школи №7 та №10, на другому місці - школи №№ 4, 9, 14, 16, на третьому - ЗОШ №3 та ЗОШ №11. Всі інші учасники отримали грамоти за активну участь  в конкурсі і в різних номінаціях.

17 Ноября 2017 год
Измаил Сегодня