Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Ізмаїлі підвели підсумки турніру ім. Анатолія Третьякова з шахів. ВIДЕО


Кандидат в майстри спорту Анатолій Онисимович Третьяков був 26-кратним чемпіоном міста Ізмаїла з шахів, неодноразово ставав переможцем обласних і всеукраїнських змагань, а ще вчив дітей грати в шахи і вважав, що кращого заняття для розвитку логічного мислення у дитини немає.  У 2010 році талановитий шахіст пішов з життя, але вдячні учні присвятили пам'яті Учителя щорічний міський турнір.  

Днями в Ізмаїлі, в залі ДЮСШ №2, були підведені підсумки традиційного турніру ім.  А. Третьякова з шахів.  14 шахістів, національний рейтинг яких становить не менше 1900 очок, змагалися за звання переможця протягом останніх двох місяців.  

На закритті турніру були присутні заступник міського голови Сергій Баткілін, президент федерації шахів і шашок Олександр Ободовский, а також судді та учасники.  

За підсумками затяжних баталій, перше місце зайняв Антон Хагін, друге - Микола Руссев, а третє - Геннадій Рубан.  Всі переможці були нагороджені дипломами та авторськими медалями із зображенням Анатолія Третьякова на аверсі.  

Така ж пам'ятна нагорода була вручена головному судді змагань, керівнику клубу «Біла тура» Палацу дітей та юнацтва Ользі Апостолакій. 

Приємним сюрпризом став подарунок юним шахістам ДЮСШ №2 від юних керамістів Станції юних техніків.  Вихованці гуртка гончарства під керівництвом Надії Ільїної піднесли їм ексклюзивні керамічні шахи.  

Після урочистої частини учасники обговорили правила проведення турніру в наступному році.

16 Ноября 2017 год
Измаил Сегодня