Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Ізмаїлі колишню «Росинку» обнесли парканом. ВIДЕО


Понад сіми років в столиці Придунав'я йде протистояння міського керівництва і голови ПП «СОК Котигорошко» Івана Папушенко, власника ринку «Росинка». У липні 2016, за рішенням виконкому, всі контейнери були закриті через антисанітарію. Тоді ж вирішили обнести територію парканом.  Це вдалося зробити тільки зараз. 

У центрі міста Ізмаїла, на проспекті Миру, знаходиться так званий ринок «Росинка».  Він являє собою нагромадження залізних іржавих контейнерів різного кольору. 

На тлі тих робіт, які проводяться з благоустрою, цей об'єкт викликає подив не тільки у городян, а й у гостей столиці Придунав'я. Тим більше що розташований він на одному з головних туристичних маршрутів. 

Міськвиконком неодноразово пропонував власникові ринку Івану Папушенко привести орендовану їм територію в порядок.  Це не було зроблено.  Тяганина тривала в Господарському суді Одеської області. 

Днями колишню «Росинку» обнесли глухим парканом.  Керівництво міста подає позов на скасування договору оренди земельної ділянки по пр. Миру, 8 з ПП «СОК Котигорошко».

У цьому густонаселеному районі почалося будівництво нового сучасного міні-ринку.  Тут розмістять 30 павільйонів, буде облаштовано каналізація і туалет. 

Пріоритет у наданні торгових місць буде у колишніх працівників «Росинки» і тимчасового ринку, який знаходиться між проспектом Миру та житловими будинками за колишнім «Ювілейним».

7 Ноября 2017 год
Измаил Сегодня