Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

«Брати Шумахери» в Ізмаїлі. Вiдео


Яскравий творчий дует «Брати Шумахери» - учасники найрейтинговіших гумористичних телепроектів України: «Бійцівський клуб» і «Вечірній квартал».  У перший день листопада гумористи побували в Ізмаїлі. 

1 листопада в ізмаїльському Палаці культури ім.  Т. Г. Шевченка при повному аншлагу пройшли концерти «Братів Шумахерів» - такий псевдонім собі вибрали Сергій Цвіловський і Юрій Великий. 

Звістка про приїзд артистів в Ізмаїл викликала великий резонанс - квитки на основний концерт відразу були розкуплені.  Організаторам шоу довелося зробити додатковий концерт в нашому місті, щоб всі бажаючі змогли насолодитися гумором Шумахерів. 

Обидва гумориста вчилися в Одеському національному морському університеті.  Захоплення сценою почалося зі студентської команди КВН «Флібустьєри». 

Цім талановитим артистам з легкістю даються і стендап, і музичні номери, і невимушене спілкування із залом. 

Хлопці представили на суд ізмаїльського глядача відомі по телешоу політичні і життєві мініатюри і кілька абсолютно нових, «обкатаних» на нашій публіці. Тексти для своїх номерів вони завжди пишуть самі.

«ШуМастГоуОн» - «Шумахери повинні продовжуватися», так назвали своє шоу гумористи.  Гастрольний тур «Братів Шумахерів», який почався в Ізмаїлі, продовжиться в Білгород-Дністровському, Чорноморську, Одесі та інших містах нашої країни. Артисты поблагодарили измаильчан за теплый прием.ровському, Чорноморську, Одесі та інших містах нашої країни. Артисты поблагодарили измаильчан за теплый прием.

 

3 Ноября 2017 год
Измаил Сегодня