Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

На 26-й сесії міської ради Ізмаїла. Вiдео


Розпочалося пленарне засідання 26-ї сесії міської ради Ізмаїла з привітання вчителів, які були присутні на сесії - директора загальноосвітньої школи №11 Лариси Курис і вчителя історії та права Ізмаїльського політехнічного ліцею Ігоря Скоробрехи.

Депутати підтримали рішення про передачу в державну власність будівлі суду, розташованой по вулиці Клушина, 2. Зараз йде ремонт і розширення цієї вулиці.

Ще одним важливим рішенням було прийняття в комунальну власність Пам'ятника на честь 100-річчя судноплавства на Дунаї.  Спільно з Адміністрацією морських портів України в Ізмаїлі місто проводить реконструкцію набережної морвокзалу, де і розташована стела.  

Адміністрація морських портів України запевнила, що сама будівля морвокзалу в наступному році буде добудована.  Наявність митного і прикордонного пункту огляду є дуже важливим для міста в рамках транскордонного співробітництва.  

Міський голова розповів, що 28 вересня в місті побували представили інвестиційного фонду з Німеччини, які оглянули ряд об'єктів в Ізмаїлі і залишилися приємно здивовані містом.  

Майже з усіх питань, розглянутих в сесійній залі, депутати проголосували одностайно.

Виды обуви. Интересные факты

3 Октября 2017 год
Измаил Сегодня