Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

V Міжнародний турнір з баскетболу «Волны Дуная». ВИДЕО


В Ізмаїлі в спорткомплексі «Портовик» відбувся традиційний V Міжнародний турнір з баскетболу «Волны Дуная», який організатори присвятили 427-й річниці від дня народження міста.  

На урочистому відкритті спорсменов вітали заступник міського голови Ізмаїла Сергій Баткілін, начальник відділу освіти Ізмаїльської міськради Олена Мурашова, директор міського СОЦ Валентин Поляков і президент Ізмаїльської федерації баскетболу Григорій Корчагін.  

В цьому році в турнірі взяли участь юнаки та дівчата 2004 р.н.  і молодше.  Україну представили команда юнаків Спортивно-оздоровчого центру Горо (Ізмаїл) і збірна команда дівчат «Бессарабія» (ДЮСШ м Рені і СОЦ р Ізмаїл).  

Також на турнір прибули спортсмени з країн Дунайського регіону: міст Тульча і Ясси (Румунія), з міста Свиштов (Болгарія), команда «Адмірал» з Кишинева (Республіка Молдова).  

Протягом трьох днів на баскетбольному майданчику проходили азартні баталії.  Нарешті, визначилися переможці.  

Два перших місця зайняли баскетболісти з Румунії - жіноча команда з Ясс і юнацька команда з Тульчи.  «Срібло» завоювали гості з Молдови - Кишинівська команда дівчат і юнаків «Адмірал».  Третє місце у наших земляків - команди юнаків з СОЦ і команди дівчат «Бессарабія».  Четверте місце залишилося за хлопцями з міста Свиштов (Болгарія). 

Кращими гравцями турніру визнані - Михайло Мельниченко (Кишинів), Влад Якоб (Тульча), Валентин Цулая (Ізмаїл), Валентин Плетньов (Свиштов), Аделіна Ніці (Ясси), Ангеліна Опіньке (Кишинів), Анна Іоргов (Ізмаїл) і Симона Халачова (  Свиштов).
Виды обуви. Интересные факты
28 Сентября 2017 год
Измаил Сегодня