Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Всі види страхування он-лайн


Абсолютно усі зараз знають і розуміють: що таке страхування і для чого воно потрібно. А деякі види страховки є обов’язковими, такі, як, наприклад, «автоцивілка» для автомобілістів, або медичне страхування при подорожі за кордон. Оформити страховку зараз дуже просто, вам навіть необов’язково шукати офіс страхової фірми та йти туди. Ви можете просто оформити будь-який страховий договір в інтернет-магазині компанії «Юнісон страхування». Подробнее: http://ugic.com.ua/


Зручне інтернет страхування допоможе вам застрахувати власне рухоме або нерухоме майно, здоров'я або навіть життя. Інтернет-магазин компанії «Юнісон страхування» пропонує вам унікальну можливість оформлення он-лайн страховок. Тут ви можете заповнити заявку на страхування. Для цього потрібно зробити декілька кроків: 


  • обрати потрібний вид страхування;
  • заповнити інформацію про особисті данні та подробиці умов страхування;
  • оплатіть замовленні послуги страхування у банківському відділені або карткою;
  • готовий страховий договір ви отримаєте наступного дня за допомогою кур’єрської доставки.

Страхування при здійсненні подорожі за кордон

Медичне страхування при подорожі за кордон є обов’язковим і наша компанія готова надати необхідні страхові послуги для цього. Туристичне страхування передбачає, що в разі необхідності людині медичних послуг, Людина, що оформила поліс повинен звернутися до сервісної компанії (контактний телефон зазвичай зазначається в договорі) і домовитися про надання їй потрібних послуг, що передбачає поліс у рамках визначеного фінансового ліміту. У тому ж випадку, якщо Застрахований сам оплатив медичні послуги, при поверненні з подорожі фірма оплачує йому ці витрати. Різні види туристичних договорів передбачають страховка як при пасивному так і при пасивному відпочинку, під час найму та заняття аматорським спортом.


Страхування від нещасних випадків


Життя та здоров'я людини є найбільшими цінностями, які потрібно оберігати. Страхування людини від нещасного випадку убереже вас від непомірних витрат у майбутньому. Вартість лікування зараз дуже велика, а у разі нещасного випадку, які завжди трапляються абсолютно несподівано, часто буває таке, що у травмованого просто недостатньо грошей на лікування. Цей вид страхового договору включає три програми «Міні 1 без травми», «Міні 2 без інвалідності», «Повне покриття». Компанія «Юнісон страхування» дозволяє вам розширити дію страхової програми на весь світ.


Програма «Міні 1» передбачає страхові виплати у разі смерті або інвалідності людини. За програмою «Міні 2» компанія виплачує гроші у разі смерті або травми особи. «Повне покриття» передбачає виплати за усіма трьома чинниками (травма, інвалідність, повне покриття). Больше здесь: http://ugic.com.ua/strakhuvannya-transportu/ostspv-avtotsyvilka/


Всі види страхування он-лайн

Измаил Сегодня